REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Akcja Reakcja, czyli pomoc dla Ady

Zgierska społeczność solidarnie włączyła się w pomoc dla Ady, uczennicy LO im. Stanisława Staszica. Ośrodki kulturalne, takie jak CKD, MOK, czy MDK przygotowały w maju szereg imprez i występów. Środki zebrane podczas spotkań przekazane będą na leczenie chorej na białaczkę dziewczyny. 

W programie:

6.05 – Otwarcie wystawy fotograficznej w CKD o godz. 17.00 (wstęp za wrzutę do puchy :). Swoje fotografie zaprezentują: Michalina Serwa, Aneta Plichta, Angelika Miśkiewicz, Marta Nowak.
 
8.05 – Spektakl teatru ORFA „Drugi wieczór kabaretowy DŻDŻOWNICA JEST SPICZASTA’, czyli bałwan większy od tatusia” w MOK sala teatralna im. Artura Mikulskiego o godz. 18.00 (bilety dostępne w MOK, cena: 10 zł)
 
18.05 – Spektakl teatru MANIEK „Władza” w MDK o godz. 17.30 (bilety dostępne w MDK, cena: 5 zł)
 
25.05 – Spektakl teatru MANIEK „Władza” w MDK o godz. 17.30 (bilety dostępne w MDK, cena: 5 zł)
 
27.05 – Koncert zespołów MusLi oraz Akademia dźwięku w MOK sala teatralna im. Artura Mikulskiego o godz.18.00 (wstęp wrzutę do puchu; )
 
Wydarzania promuje również akcja Reakcja na facebooku: http://www.facebook.com/pages/akcja-Reakcja/207348272630617?sk=info
 
Promocję zapewnia portal WirtualnyZgierz.pl
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność