REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artur Dunin o bezpiecznych powrotach

2 września 2011r. odbyła się konferencja prasowa Posła Artura Dunina pod hasłem „Bezpieczny powrót z wakacji”. Było to kolejne spotkanie zorganizowane przez posła ze Zgierza w ramach prowadzonej przez niego akcji „Bezpieczeństwo naszych dzieci”. Wcześniej – w czerwcu podczas wspólnej konferencji z przedstawicielami Policji i Straży Miejskiej apelował on o zwracanie szczególnej uwagi na miejsca gdzie bawią się dzieci.

Jak informuje, Asystent Posła – Piotr Ogrodowczyk, kampania była prowadzona przez całe wakacje. Elementy odblaskowe były rozdawane dzieciom w wielu gminach podczas festynów.

Kilka dni temu zwróciłem się na piśmie do Komendanta Policji w Zgierzu o zwiększenie ilości patroli na czas powrotów z wakacji – powiedział Poseł Artur Duninapeluję do kierowców, by zwracali uwagę na dzieci idące do szkoły, zdejmowali nogę z gazu i co dużo ważniejsze, nie wsiadali za kierownicę na tzw. „podwójnym gazie”.

Pracownicy Biura Poselskiego zapewniają, że nie jest to element kampanii wyborczej, ponieważ akcja jest prowadzona od dłuższego czasu i ma charakter cykliczny.
 

Inne

Ciekawe artykuły