REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artur Dunin odwiedził najmłodszych mieszkańców Zgierza

W poniedziałek – 3 stycznia 2011 r. jak co roku Poseł Artur Dunin odwiedził w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Już po północy w 01.01.2011 r. przyszły na świat 3 dziewczynki i jeden chłopiec – Igor, Marysia, Marysia i Lena w tej właśnie kolejności. Poseł Artur Dunin złożył szczęśliwym mamom serdeczne gratulacje, życząc im i maluchom przede wszystkim zdrowia. Dodatkowo wręczył upominki, zawierające grzechotki, ubranka dla dzieci i maskotki. Śpieszymy zapewnić, że wszystkie dzieci są zdrowe. 

Przypomnijmy przy tej okazji, że Poseł Artur Dunin jest również Przewodniczącym Społecznej Rady Szpitala Wojewódzkiego w Zgierzu. W grudniu 2010 r. przed Świętami Bożego Narodzenia zjawił się również na oddziale pediatrii. Z okazji Świąt życzył dzieciom przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. Rozdał również paczki, w których znajdowały się słodycze, owoce.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,