REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Będzie upalnie i burzowo

 Nad centralną Polskę znów nadciąga tropikalne powietrze zwrotnikowe. Weekend ma być upalny. W piątek temperatura nad Zgierzem wynieść ma 31 stopni Celsjusza. W sobotę ma być jeszcze goręcej, bo termometry pokażą aż 34 stopnie. Niedziela z kolei przynieść może burze z silnymi opadami deszczu. Gwałtowne zjawiska pogodowe, w tym trąby powietrzne mogą pojawiać się w Polsce zachodniej i północnej. 

Pamiętajmy, aby w czasie upałów regularnie dostarczać organizmowi potrzebne płyny – minimum 2 litry wody dziennie (najlepiej mineralnej i niegazowanej). 

Przy okazji letnich kąpieli nie zapominajmy, aby unikać gwałtownego kontaktu nagrzanego ciała z zimną wodą, co doprowadzić może do szoku termicznego.
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub