REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Belgijski kierowca zginął w wyniku zderzenia na obwodnicy Strykowa

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 30 września około 21.00 na drodze K 14B stanowiącej obwodnicę Strykowa. 28-letni kierujący mercedesem CLK jadąc w kierunku Poznania najprawdopodobniej nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka ciągnikiem siodłowym marki Renault Magnum. Następnie mercedes kierowany przez Belga odbił się i zderzył czołowo z ciągnikiem siodłowym marki Mercedes Actros.

28-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala gdzie po godzinie 3.00 w nocy zmarł. Zarówno 35-letni kierujący renault jak i 46-liwtwin siedzący za kierownica drugiego tira byli trzeźwi.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.