REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Casting do filmu ,,The war has ended''

Film fabularny The war has ended

Ruszyła ogólnopolska akcja castingowa
 
Wiosną 2018 roku Hagar Ben-Asher, utalentowana izraelska reżyserka, będzie kręcić w Polsce swój kolejny film fabularny. "The war has ended" to ambitne kino artystyczne. Historia dzieje się tuż po zakończeniu II Wojny Światowej i opowiada o młodziutkiej Lilly, która towarzyszy tajemniczemu Josephowi w poszukiwaniach jego zaginionego synka.
 
Producent filmu rozpoczął castingi do głównej roli – dziewczyny w wieku gimnazjalnym. W najbliższych tygodniach organizowane są zdjęcia próbne w największych miastach Polski. W Łodzi odbędą się w poniedziałek 22 maja, w godzinach 12.00-19.00, w Muzeum Fabryki w Manufakturze. 
 
Organizatorzy zapraszają:
 
Dziewczyny w wieku 13 -17 lat (gimnazjalistki)
Chłopców w wieku 5 – 7 lat
Chłopców o ciemnej karnacji w wieku 15-17 lat
 
Wszyscy kandydaci muszą mieć szczupłe sylwetki i naturalnie czuć się przed kamerą. Mile widziane osoby bez doświadczenia.
 
Film jest koprodukcją polsko-niemiecko-izraelską. Polską stronę reprezentują Klaudia Śmieja i Beata Rzeźniczek z Madants (http://www.madants.pl/). Film otrzymał wsparcie m.in. polsko-niemieckiego funduszu ko-developmentowego wspieranego przez Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. 
 
Informacje pod numerem telefonu 605 743 552.
 

Inne

Ciekawe artykuły