REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Centrum Zakupów – nowe centrum handlowe w Zgierzu

Na sobotę 28 maja zaplanowano otwarcie Centrum Zakupów przy ul. Łódzkiej 77-79 w Zgierzu, czyli najnowszego centrum handlowego w mieście. Z tej okazji mieszkańcy Zgierza i okolic mogli wziąć udział w zaplanowanych na terenie centrum handlowego zabawach i konkursach, skierowanych zarówno do dorosłych jak i do dzieci.

Centrum Zakupów to kompleks handlowy, na terenie którego mieszkańcy Zgierza będą mogli zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju artykuły. Produkty spożywcze oferuje Supermarket Tesco. Artykuły drogeryjne i apteczne oferować będzie Apteka Cosmedica, która uruchamia tu swój 16 salon w Polsce. Dodatkowo otwiera tu swój kolejny sklep sieć Rossmann. Obuwie oraz dodatki będzie można nabyć w sklepach sieci Deichmann oraz CCC. Odzież i wszystko dla domu oferuje sklep sieci Pepco, a wyposażyć wnętrza będzie można robiąc zakupy w Jysk.

Oficjalne otwarcie Centrum Zakupów rozpoczęło się w sobotę o godz. 11.00. Supermarket Tesco otworzył się wcześniej, bo już o 8.00. Kilka sklepów już działo już przez kilka ostatnich dni. Przez cały dzień na terenie centrum będzie można nie tylko zrobić zakupy w nowootwartych sklepach, ale również wziąć udział w zabawach i konkursach. Wśród zaplanowanych atrakcji są między innymi pokazy żonglerki połączone z warsztatami, pokazy szczudlarzy i nauka chodzenia szczudłach. Osoby, które już w dniu otwarcia Centrum zdecydują się zrobić tam zakupy za minimum 50 zł, będą mogły wziąć udział w konkurse SMS i wygrać atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na temat centrum już wkrótce: www.centrum-zakupow.pl.

Inwestorem Centrum Zakupów jest spółka NAP Invest Beta Sp. z o.o. z Warszawy należąca do Grupy NAP Invest. Grupa jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego w Warszawie, Galeria Rembielińska, w którym działają m.in. delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub PURE Fitness. W tym roku firma planuje rozpoczęcie trzech inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Lublinie.

Deweloperem Centrum Zakupów jest spółka Budizol Sp. z o.o. z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku. Firma realizuje projekty deweloperskie w różnych częściach kraju, od osiedli domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych po centra handlowe. Firma zajmuje się również produkcją prefabrykatów i materiałów budowlanych. 
 

Inne

Ciekawe artykuły