REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zmiany tras w dniach 28 i 29 maja 2011 r.

W dniach 28 i 29 maja 2011 r. zmienią się trasy niektórych linii autobusowych, w związku z planowanymi w tym czasie imprezami na terenie Zgierza.

W dniu 28 maja 2011 r. odbędzie się XXVIII Bieg o Srebrne Czółenko Włókniarskie.

W związku z zamknięciem dla ruchu ul. Piłsudskiego na odcinku od ul. 1 Maja do ul. Piątkowskiej w godz. 10:00-13:00 zmieni się trasa linii 51. Autobusy jadące z Łodzi pojadą do Placu Kilińskiego bez zmian, następnie ul. Długą, al. Armii Krajowej, ul. Piątkowską do ul. Piłsudskiego i dalej właściwą trasą. W przeciwnym kierunku analogicznie.

W dniu 29 maja 2011 r. w godz. 10:30-18:30 odbędzie się impreza pod nazwą Konkurs Zręczności Kierowców.

Ze względu na konieczność wyłączenia z ruchu fragmentu ulicy Parzęczewskiej z pętlą autobusową, zmienią się trasy autobusów:

  • trasy linii 5, 6, 8 i 51 zostaną skrócone do tymczasowej pętli, wyznaczonej na parkingu pomiędzy dwiema osiedlowymi drogami wewnętrznymi, z wjazdem od ul. Staffa,
  • autobusy linii 1 pojadą z pętli przy Powstańców Śląskich do zbiegu ulic Parzęczewskiej i Gałczyńskiego bez zmian, następnie ulicami Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa do tymczasowej pętli, skąd odjadą zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym dla przystanku Staffa (os. 650-lecia).
     
Inne

Ciekawe artykuły

Wesele w kolorystyce lawendy

Lawendowy to jeden z najpiękniejszych, a przy tym modnych kolorów, który wykorzystuje się w ślubnych dekoracjach. Wspaniale komponuje się z bielą! Motyw lawendy jest charakterystyczny