REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dacia Duster – auto dla rodziny

 Polacy to osoby bardzo rodzinne, które najchętniej spędzają czas w gronie najbliższych. Uwielbiamy wszelkie uroczystości urodzinowe, imieniny oraz śluby. Dla wielu z nas weekendowy wypad z małżonkiem i dziećmi to bardzo ważny element życia. Dlatego też bezawaryjny, przestrzenny i ekonomiczny samochód jest w dzisiejszych czasach niezbędny.

Dacia to marka, która w swojej ofercie bardzo silny nacisk położyła na auta rodzinne, przede wszystkim wytrzymałe i funkcjonalne. Choć producent nie stawia na design, to ścisła współpraca z koncernem Renault pozytywnie wpłynęła na estetykę samochodów ze stajni rumuńskiego producenta.

Gdy spojrzymy na surowość Dacii Lastun, legendarnego krążownika karpackich szos i porównamy ją z wyglądem obecnych modeli, to zobaczymy, że przez trzy dekady wiele się zmieniło. Oczywiście jest to zmiana na lepsze.

Jednym z modeli Dacii, który nie zawiedzie osoby szukającej auta dla swojej rodziny, jest Duster, czyli SUV wprowadzony na rynek 6 lat temu. Jego zdecydowaną zaletą jest połączenie dwóch niezwykle ważnych cech – jakości i ceny. Cena, przestrzenne wnętrze oraz wysoki poziom komfortu jazdy powodują, że Duster cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków.

Mimo, że model ten sprzedawany jest w kilku wariantach, to już podstawowa wersja zadowoli wielu – porządnie wykonana tapicerka, dobrze wyciszone wnętrze oraz ustawny i pojemny bagażnik. Ponadto Duster posiada bardzo komfortowe zawieszenie oraz duży prześwit – idealnie zatem sprawdza się na polskich drogach, które są bolączką wielu kierowców.

Zapewne na rynku można znaleźć atrakcyjniejsze auta pod względem wykonania, jednakże gdy weźmiemy pod uwagę, że za niecałe 60 tysięcy złotych otrzymujemy nowy pojazd z napędem na cztery koła, to słowa krytyki przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Warianty w których sprzedawany jest popularny SUV Dacii z roku 2016 można zobaczyć na stronie Dealera Dacia – http://dacia.jaszpol.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/dacia-duster/.

Samochód to zakup znajdujący się wysoko na liście priorytetów większości polskich rodzin, szczególnie tych nie ograniczających się do pary małżonków. To również nieoceniona pomoc w robieniu większych zakupów czy też organizacji rodzinnych wycieczek za miasto.

Najważniejsze, aby rodzinne auto było ekonomiczne, bezpieczne, wysoce niezawodne i posiadało przestronne wnętrze. Nie chcemy przecież siedzieć ściśnięci pomiędzy bagażami lub spędzać wolnego czasu w serwisie, prawda? Wybór Dacii zaoszczędzi nam niepożądanych niespodzianek, a także sprawi, że każda podróż będzie miłym doświadczeniem.

 

Inne

Ciekawe artykuły