REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dobry zawód – większe szanse na rynku pracy! (artykuł sponsorowany)

Wybór drogi zawodowej nie należy do rzeczy łatwych. Należy uwzględnić nie tylko nasze predyspozycje, ale i wymagania rynku pracy. Często, absolwenci szkół mają trudności ze znalezieniem pracy, ponieważ ich zawód jest mało pożądany przez potencjalnych pracodawców. Dlatego tak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności. 

Doskonałą alternatywą jest uzupełnienie swojej wiedzy w szkole policealnej. Taką właśnie możliwość daje Centrum Nauki i Biznesu "Żak". W ŻAKu istnieje możliwość zdobycia DWÓCH zawodów w JEDNYM czasie! Edukacja tu trwa rok lub dwa lata. Dużą popularnością cieszą się kierunki: agent celny, konsultant ds. żywienia, terapeuta ds. uzależnień, wizażystka/stylistka, technik rachunkowości oraz technik usług kosmetycznych.
 
Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać zarówno absolwenci szkół średnich (matura nie jest wymagana), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, jak i studenci. 
 
Warto dodać, że "Żak" nie pobiera tzw. wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u i innych urzędów. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendowym). 
 
Dzięki rozbudowanemu programowi partnerskiemu, słuchacze szkoły mogą korzystać z rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju. „Żak” to nie tylko nauka, ale także zabawa – szkoła organizuje imprezy i spotkania dla swoich słuchaczy. Ponadto częste konkursy i współpraca przy wielu wydarzeniach kulturalnych i  rozrywkowych w mieście wyróżniają „Żaka” na tle innych placówek tego typu.
 
Forma kształcenia proponowana przez Centrum Nauki i Biznesu Żak stanowi doskonałą możliwość podniesienia kwalifikacji, oraz zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach pracodawców. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę? 
 
Wejdź na www.zgierz.zak.edu.pl i sprawdź pełną ofertę szkoły!
 
Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na wybranym kierunku wypełniając formularz zgłoszeniowy na www.zak.edu.pl/formularz.
 
Zapraszamy naszego sekretariatu w Zgierzu przy Placu Kilińskiego 4/4a.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,