REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Idzie jesień, a z nią nowe oferty pracy. Sprawdź jak podbić rynek jako przedstawiciel handlowy (artykuł sponsorowany)

Handlowcy to dziś najpilniej poszukiwana grupa ekspertów w Polsce oraz w regionach. Również w Zgierzu stale pojawiają się nowe oferty pracy dla przedstawicieli handlowych, czy specjalistów ds. sprzedaży. 
 
Jak powinno wyglądać idealne CV handlowca? Na co szczególnie należy zwrócić uwagę? Oto 3 porady, które sprawią, że Twój życiorys wyróżni Cię z tłumu innych kandydatów.
 
1. Dostosuj CV do oferty
Jako ekspert od sprzedaży dobrze wiesz, że klientowi nie należy pokazywać całej gamy produktów, jakie oferuje Twoja firma, a tylko te spełniające jego oczekiwania. Podobnie jest z przygotowywaniem CV. Za każdym razem należy się zastanowić jakie oczekiwania stawia przed Tobą pracodawca w ogłoszeniu, a następnie zadbać o to, by Twój życiorys jak najlepiej je spełniał.
 
2. Opisz zakres swoich obowiązków
Doświadczenie to najważniejsza część CV. Sprzedając produkty, opisujesz ich najważniejsze wyróżniające je cechy. Postaraj się jak najlepiej zaprezentować również swoje doświadczenie w CV. Na jego analizę rekruterzy poświęcają najwięcej czasu. Oprócz samej nazwy firmy i stanowiska, które zajmowałeś, opisz w CV zakres najważniejszych obowiązków.  Warto również pokazać cele, które udało Ci się zrealizować w trakcie wykonywanej pracy czy sukcesy, którymi możesz się pochwalić.
 
3. Postaw na czytelny, uniwersalny szablon
Rekruterzy potrzebują prostych i czytelnych CV. Dla osób przeprowadzających selekcję CV liczy się estetyka w postaci czytelnego układu, schludność i przejrzystość, a także spójność elementów tj. czcionka, interlinia itp. W celu stworzenia czytelnego i ładnego graficznie CV skorzystaj z Kreatora CV. Ten bezpłatny, dostępny na Pracuj.pl pozwala wybrać jeden z 10 wzorów CV przygotowanych wspólnie ze specjalistami z branży HR. Gotowy dokument można pobrać w formacie pdf lub doc, aby szybko i wygodnie aplikować na oferty pracy.
 
Jeśli dobrze odrobisz pracę domową, Twoje CV bez wątpienia przykuje uwagę rekrutera i zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Ale nie spoczywaj wtedy na laurach! Przygotuj się do niej. Jeśli obawiasz się konkretnych pytań, poproś bliską osobę, aby przećwiczyła z Tobą odwiedzi. Pamiętaj, że prezentowanie ofert i sprzedawanie produktów to Twój chleb powszedni. Rozmowę z rekruterem potraktuj jako szansę na pokazanie swoich atutów i kompetencji.
 
A więcej ofert ze Zgierza i okolic znajdziesz na stronie www.pracuj.pl. Warto zajrzeć też tam w poszukiwaniu aktualnych porad i inspiracji zawodowych.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.