REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Drugi sukces akcji „DOBRY WZROK NA START”

 Po raz drugi akcja „Dobry wzrok na start” zagościła w salonach optycznych ITALOOPTICA w Zgierzu, Łodzi i Głownie. Społeczna akcja, która ma na celu zapewnienie uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich rozpoczęcia roku szkolnego z prawidłowo zadbanym wzrokiem i odpowiednio dobranymi oprawami okularowymi, potrwała od 1 września do 15 października 2015 roku.

W ramach akcji, każdy uczeń mógł przy zakupie okularów otrzymać wysokiej klasy soczewki z powłoką antyrefleksyjną oraz filtrami UV za symboliczną złotówkę. (Normalna cena takich soczewek to 160 złotych). Soczewki z powłoką antyrefleksyjną są bardzo istotne podczas edukacji, gdyż zapewniają uczniom komfort widzenia w szkole jak i poza nią.  Aby wziąć udział w akcji wystarczyło: 
1) Zbadać wzrok dziecka u swojego lekarza lub w salonie ITALOOPTICA
2) Zrealizować receptę i zakupić oprawy dla dziecka w salonie ITALOOPTICA
3) Okazać przy zakupie soczewek legitymację szkolną dziecka i wówczas do wybranych okularów soczewki wysokiej jakości otrzymywaliśmy za 1 złoty!
Mając na uwadze problemy wielu pacjentów odwiedzających salony Italooptica, którzy zbyt późno zgłosili się po pomoc do lekarza okulisty, pomysł kontynuacji akcji spodobał się naszej okulistce – dr n. med. Agacie Błaszczyk. Jak twierdzi krótkowzroczność to epidemia i trzeba ją wykrywać badaniami kontrolnym już u najmłodszych pacjentów. A w dzisiejszych czasach blisko 26% dzieci w wieku szkolnym jest krótkowidzami.
Rodzice młodych pacjentów byli pozytywnie zaskoczeni atrakcyjnością akcji, o czym świadczą liczby. Z akcji skorzystało na terenie: Zgierza – 176, Głowna – 80 i Łodzi – 69 uczniów. Na ten sukces złożyła się przede wszystkim współpraca z patronami, którymi byli: Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski oraz Burmistrz Głowna Grzegorz Janeczek. 
Sukces akcji „Dobry wzrok na start” po raz drugi przerósł oczekiwania salonów optycznych ITALOOPTICA i już dziś wiemy, że na stałe zapiszę w kalendarz organizowanych kampanii społecznych.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.