REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Fotografia, piłka nożna, taniec… A Ty jak spędzasz swój czas wolny?

Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza zachęca wszystkich uczniów zgierskich szkół gimnazjalnych oraz ponad gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie zatytułowanym ,, Fotografia, piłka nożna, taniec… A Ty jak spędzasz czas wolny?".
 
Co trzeba zrobić by wziąć w nim udział? Stworzyć pracę polegającą na wycięciu z taśmy filmowej 20 kadrów, które ułożone w kolejności dadzą zarys filmu i sytuacji, resztę interpretacji pozostawiając odbiorcy. Tematem jest czas wolny i sposoby na jego spędzanie. Czekamy na prace, które pokażą, że młodzi ludzie z naszego miasta nie tylko ,,siedzą przed komputerami i klepią w klawiatury’’, ale również mają pasje, tworzą, trenują czy też działają społecznie. Prace należy dostarczyć w terminie od 7 do 30 listopada 2011 r. na płycie CD na adres naszego biura (Centrum Kultury Dziecka, ul. Rembowskiego 17).
 
Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce 16 grudnia 2011 r. podczas sesji nadzwyczajnej MRMZ w Urzędzie Miasta Zgierza. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie – dla pierwszych trzech miejsc cenne nagrody rzeczowe.
 
Kontakt:
Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza,
Zgierz, ul. Rembowskiego 17
tel. 512-201-941
Patrycja Malik
Rzecznik MRMZ

Inne

Ciekawe artykuły