REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Handlowali lewym alkoholem

W środę 2.02.2011 r.  zgierscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy trudnili się nielegalnym handlem alkoholem, dodatkowo jeden z nich posiadał w miejscu zamieszkania amfetaminę.

 
Zgierscy kryminalni ustalili, że na terenie gminy Zgierz dwóch mężczyzn trudni się nielegalnym handlem alkoholem. W związku z posiadanymi informacjami udali się do miejsca zamieszkania jednego z mężczyzn gdzie podczas przeszukania znaleźli 12 szt. banderoli akcyzowych , 7 litrów spirytusu i zawiniętą w folię aluminiową amfetaminę. 25 letniego właściciela znalezionych przedmiotów zatrzymali i osadzili w zgierskim areszcie. Tego samego dnia kryminalni zapukali do drugiego z mieszkań w tej samej miejscowości gdzie ujawnili 7, 5 litra spirytusu bez polskich znaków akcyzy. 73 letniego mężczyznę, do którego należał alkohol przewieziono do KPP w Zgierzu i wykonano z jego udziałem czynności procesowe.
 
Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty handlu alkoholem niewidomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy. Dodatkowo 25 – latkowi został przedstawiony zarzut posiadania substancji psychotropowej.

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają