REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Handlowali lewym alkoholem

W środę 2.02.2011 r.  zgierscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy trudnili się nielegalnym handlem alkoholem, dodatkowo jeden z nich posiadał w miejscu zamieszkania amfetaminę.

 
Zgierscy kryminalni ustalili, że na terenie gminy Zgierz dwóch mężczyzn trudni się nielegalnym handlem alkoholem. W związku z posiadanymi informacjami udali się do miejsca zamieszkania jednego z mężczyzn gdzie podczas przeszukania znaleźli 12 szt. banderoli akcyzowych , 7 litrów spirytusu i zawiniętą w folię aluminiową amfetaminę. 25 letniego właściciela znalezionych przedmiotów zatrzymali i osadzili w zgierskim areszcie. Tego samego dnia kryminalni zapukali do drugiego z mieszkań w tej samej miejscowości gdzie ujawnili 7, 5 litra spirytusu bez polskich znaków akcyzy. 73 letniego mężczyznę, do którego należał alkohol przewieziono do KPP w Zgierzu i wykonano z jego udziałem czynności procesowe.
 
Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty handlu alkoholem niewidomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy. Dodatkowo 25 – latkowi został przedstawiony zarzut posiadania substancji psychotropowej.

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są zalety opon wielosezonowych?

Liczne zalety opon wielosezonowych sprawiają, iż coraz więcej kierowców wybiera je zamiast tradycyjnego ogumienia sezonowego. Zamiast poświęcać czas i pieniądze na wymianę letnich i zimowych

4 zasady wymiany akumulatora

Słabnący akumulator wysyła czasem sygnały o zbliżającej się śmierci technicznej. Gorzej świecące światła, wyłączenie się wspomagania to tylko przykłady. O tym, że akumulator nie działa,