REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jaką lampę podłogową wybrać do salonu?

W salonie można korzystać z dodatkowych źródeł światła, które pomogą stworzyć w tym wnętrzu nastrojowy klimat. Oprócz lamp stołowych i kinkietów sprawdzą się tutaj również lampy podłogowe. Podpowiadamy, czym się kierować przy ich wyborze

Przeznaczenie lampy

Lampa podłogowa emituje przyjemne dla oczu rozproszone światło. Dlatego sprawdzi się podczas długich jesiennych wieczorów. Przy jej świetle z przyjemnością poczytamy książkę lub pooglądamy telewizor. Przyda się również podczas pracy przy laptopie. Dzięki łatwości montażu lampy można ją dowolnie przestawiać, aby doświetlić wybrane miejsce. Popularne obecnie lampy z ruchomym ramieniem ułatwiają zmianę kąta padania strumienia światła bez konieczności przestawiania całej lampy.

Lampa podłogowa w nowoczesnej aranżacji

W zależności od preferowanego stylu można wybrać prostą lampę do czytania, lampę na wysięgniku lub jedną z oryginalnych lamp dekoracyjnych. Te ostatnie stanowią odzwierciedlenie modnego wzornictwa i doskonale wpisują się w estetykę współczesnych wnętrz. Lampa podłogowa nowoczesna o podstawie typu trójnóg zachwyca elegancją oraz prostotą. Wyróżniają je także oryginalne klosze od form klasycznych, poprzez szklane kule, po imitację reflektorów rodem ze studia fotograficznego. Wszystkie wspomniane modele zaliczają się do popularnych rozwiązań oświetleniowych.

Lampy dekoracyjne

Oryginalne lampy stojące nie potrzebują wymyślnych kształtów po to, by stać się prawdziwą ozdobą wnętrza. Dlatego mają one dość prostą formę. Ich niekwestionowany urok wynika z przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów użytych do ich produkcji. Po zapaleniu światła uzyskamy niezwykłe efekty świetlne dodające salonowi uroku oraz tajemniczości. Przyjemne ciepłe światło sprzyja wyciszeniu, a wraz z innymi źródłami oświetlenia dodatkowego tworzy w salonie pełen ciepła, rodzinny klimat. Stabilna konstrukcja lamp podłogowych sprawia, że są one w pełni bezpieczne dla wszystkich domowników.
Lampy podłogowe pochodzące od renomowanych producentów oferuje sklep internetowy lampy24.net.

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają