REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jasełka w Przedszkolu "Słoneczny Dom”

Przed Świętami w Przedszkolu nr 9 ,,Słoneczny Dom” odbyło sie coroczne Przedstawienie Jasełkowe. Dzieci z grupy III i IV wraz ze swoimi Paniami przez ostatnie  tygodnie pochłonięte były przygotowaniami i próbami. 

Było warto. 

Dzieci tak zawodowo recytowały, tańczyły i śpiewały, że przedstawienia nie powstydziłaby sie niejedna scena teatralna. Jasełka była oprawiona w piękną scenografię, muzykę i niepowtarzalne stroje przygotowane przez Przedszkole. 

Warto docenić małych artystów, bo to nie łatwa sztuka występować w takim przedsięwzięciu, które ma fabułę, a każdy musi odegrać swoją rolę.  Warto też docenić radość, która towarzyszyła dzieciom podczas przedstawienia. 

Tą cudowną Jasełką dzieci wprowadziły wszystkich w atmosferę Świąt i sprawiły, iż na twarzach rodziców nie zabrakło uśmiechu, ale i wzruszenia. 

Wspólne zaśpiewane i odtańczone przez dzieci na koniec:

,,Bijcie w kotły, 

w trąby grajcie, 

a Jezusa przywitajcie” 

napełniło wszystkich radością nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 

Oklaskom dla małych artystów nie było końca.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.