REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jeden ocalał, po drugim zostały zwęglone zwłoki

5 maja około godz. 4.30 dyżurny Komisariatu Policji w Aleksandrowie Łódzkim otrzymał informację o pożarze budynku mieszkalnego mieszczącego się na ul. Wierzbińskiej. Przybyli na miejsce policjanci zastali sześć załóg Straży Pożarnej podczas akcji gaśniczej.

Na miejscu pracowały dwie załogi ze Zgierza, pozostałe z OSP w Aleksandrowie Łódzkim i Nakielnicy. W trakcie trwania akcji gaśniczej w jednym z mieszkań ujawniono zwęglone zwłoki mężczyzny – prawdopodobnie 48 – letniego właściciela mieszkania.

Policjanci podczas rozmowy z drugim lokatorem budynku ustalili, że w tym miejscu mieszkały tylko dwie osoby – on i drugi mężczyzna. Uratowany mężczyzna dodał, że o pożarze zaalarmował go pies, który zaczął głośno ujadać. Wtedy zauważył w swoim mieszkaniu dym i pośpiesznie opuścił budynek. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń. Policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności pożaru i śmierci mężczyzny.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a