REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jeden ocalał, po drugim zostały zwęglone zwłoki

5 maja około godz. 4.30 dyżurny Komisariatu Policji w Aleksandrowie Łódzkim otrzymał informację o pożarze budynku mieszkalnego mieszczącego się na ul. Wierzbińskiej. Przybyli na miejsce policjanci zastali sześć załóg Straży Pożarnej podczas akcji gaśniczej.

Na miejscu pracowały dwie załogi ze Zgierza, pozostałe z OSP w Aleksandrowie Łódzkim i Nakielnicy. W trakcie trwania akcji gaśniczej w jednym z mieszkań ujawniono zwęglone zwłoki mężczyzny – prawdopodobnie 48 – letniego właściciela mieszkania.

Policjanci podczas rozmowy z drugim lokatorem budynku ustalili, że w tym miejscu mieszkały tylko dwie osoby – on i drugi mężczyzna. Uratowany mężczyzna dodał, że o pożarze zaalarmował go pies, który zaczął głośno ujadać. Wtedy zauważył w swoim mieszkaniu dym i pośpiesznie opuścił budynek. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń. Policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności pożaru i śmierci mężczyzny.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub