REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jubileuszowe show Cyrku Zalewski w Łodzi

Łódź, 14 września 2022 r.
Jubileuszowe show Cyrku Zalewski w Łodzi.
W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Łodzi będą mieli szansę obejrzeć je w dniach 24-26 września na jednym z 5 zaplanowanych spektakli.


Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji tego pięknego jubileuszu rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów.  Na trasie cyrku nie mogło zabraknąć Łodzi.
Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie tutaj przy Al. Włókniarzy, róg Św. Teresy (Stadion START).
Cyrk Zalewski zachwyci swoich widzów podczas jedynego z pięciu spektakli.
W przedstawieniu nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana. 
Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO. 
Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii. 
 – Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

SPEKTAKLE
Sobota, 24 września 2022 r.
Godz. 14.00 i 17.00
Niedziela, 25 września 2022 r.
Godz. 13.00, 16.00
Poniedziałek, 26 września 2022 r.
Godz. 17.00

Bilety do nabycia w kasach cyrku i online: https://biletyna.pl/event/view/id/272040

Kontakt
Warsaw Public Relations, Tomasz Kamyk, mail: [email protected], tel: 662 743 959

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a