REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zabawowy Miejski Dzień Dziecka w parku

Centrum Kultury Dziecka zapewniło w niedzielne popołudnie szereg atrakcji dla dzieci w Parku Miejskim. Artystyczne Miasteczko działało w godz. 12.00-18.00

Na parkowej scenie wystąpili m.in. formacje taneczne CKD, Klub FIT7 i cheerleaderki (Anna Wasiak), zespół AKCENT (Warsztat terapii zajęciowej w Zgierzu), zespół Topolinki (Miejskie Przedszkole nr 12), Przedszkole SUKCES z Łodzi, Akademia Dźwięku (MOK Zgierz)

Cały czas odbywały się również pokazy wielkich baniek mydlanych, zabawy z jeżem ze Zgierza, zabawy z chustą animacyjną. Można było dostać modelowane baloniki, czy kolorowo umalować twarz. Ponadto w programie znalazły się m.in. pokazy szczudlarzy, malowanie kredą na kostce a także inne konkursy i zabawy dla dzieci.

W międzyczasie na terenie parku odbywały się warsztaty plastyczne i rzemiosła artystycznego, cyrkowe, z  biżuterią, bębniarskie.
Cały czas można było też skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, trampolin, kul wodnych, a także zjeść watę cukrową czy lody.

fot. Piotr Majewski

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,