REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kidprotect szkolił zgierskich policjantów

18 listopada w budynku Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu odbyło się szkolenie nt. ”Informatyka śledcza w sprawach pedofilskich”. Szkolenie przeprowadził znany i ceniony za działalność na rzecz bezpieczeństwa dzieci w internecie Jakub Śpiewak, prezes Fundacji Kidprotect. 

Spotkanie było możliwe dzięki policjantom z Komisariatu Policji w Strykowie, którzy byli inicjatorami i organizatorami tego przedsięwzięcia.
 
Jakub Śpiewak tematyką przeciwdziałania i zwalczania przestępczości seksualnej (pedofilia, pornografia) wobec dzieci zajmuje się od 1998 r. Cztery lata później założył Fundację Kidprotect.pl 
 
Aktualnie prowadzi szkolenia dla nauczycieli, rodziców i dzieci na temat bezpieczeństwa w internecie. Współpracuje też z policją i prokuraturą. Jest autorem wielu artykułów na tematy związane z działalnością fundacji. 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wesele w kolorystyce lawendy

Lawendowy to jeden z najpiękniejszych, a przy tym modnych kolorów, który wykorzystuje się w ślubnych dekoracjach. Wspaniale komponuje się z bielą! Motyw lawendy jest charakterystyczny