REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kiedy znikną dziury przed szpitalem?

Remont ulicy Parzęczewskiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Gałczyńskiego poprawi dojazd do Szpitala Wojewódzkiego w Zgierzu. Karetki, które przywożą tutaj pacjentów, a także zapewniają transport chorych nie będą musiały więcej jeździć po wybojach. Nowa kanalizacja deszczowa ma zastąpić starą niewydolną. Dzięki temu wjazd do szpitala po każdej większej ulewie nie będzie zamieniał się już w „jezioro”.

Co jednak z dziurami w jezdni, które znajdują się na terenie samego szpitala? W asfalcie wyraźne widać spore ubytki. Naszą uwagę na ten problem zwraca w korespondencji do redakcji amoniowa pracownia szpitala. Czy szpital pójdzie tropem Starostwa i wyremontuje swoją część dojazdu?

Łukasz Zimka, rzecznik WSS w Zgierzu zgadza się, że na remoncie ulicy Parzęczewskiej zyskają głównie jednostki, które przewożą pacjentów. – Jeśli chodzi o ubytki w jezdni, zapewniam, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zostaną usunięte. Ma to związek z inwestycją polegającą na budowie lądowiska na terenie szpitala – wyjaśnia Łukasz Zimka.

Lądowisko powstanie prawdopodobnie do końca tego roku.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają