REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kolejny wcielenie OZy, Fotoreportaż

 Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu organizuje konkurs "Fotoreportaż". Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o konkursie. 

 
Organizatorem konkursu pt. OZA (Okiem Zgierskich Artystów) – FOTOREPORTAŻ jest Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, filia nr 1 MOK.
 
Konkurs jest skierowany do osób, które chcą uczestniczyć w imprezach i wydarzeniach organizowanych w Zgierzu. 
 
Ogłoszenie wyników oraz wernisaż konkursu odbędzie się 17.12.10 r. o godz. 17.00 w Centrum Kultury Dziecka.
 
Każdy uczestnik może zgłosić od 3 do 5 fotografii będących reportażem z imprez kulturalnych (dla dzieci, młodzieży i dorosłych) organizowanych w Zgierzu. Zdjęcia muszą ilustrować jedną, wybraną przez autora imprezę kulturalną.
 
Fotografie muszą być wydrukowane na papierze fotograficznym w formacie 15×21 cm lub 21×30 cm oraz bezwarunkowo przekazane także w postaci elektronicznej na płycie CD, zapisane w jak największej rozdzielczości.
 
Termin zgłaszania zdjęć mija 13.12.2010 r. o godz. 20.00.
 
Wraz z kompletem zdjęć każdy uczestnik składa również Podpisany Regulamin konkursu, a osoby niepełnoletnie – oświadczenie rodziców o zgodzie na udział w konkursie i zapoznaniu się z niniejszym Regulaminem.
 
Zgłaszane do konkursu fotografie należy opisać na odwrocie:Tytuł zdjęcia, imię, nazwisko, adres, telefon lub e-mail autora zdjęć.
 
Fotografie należy składać bezpośrednio w 
 
Centrum Kultury Dziecka
 
ul. Rembowskiego 17
 
95-100 Zgierz
 
Oceny fotografii oraz przyznania nagród dokona Jury Konkursu powołane przez organizatora.
 
Laureat pierwszego miejsca w konkursie otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 333zł.
 
Zgłoszenie zdjęć do konkursu oznacza wyrażenie zgody na jego nieodpłatne wykorzystywanie do promocji konkursu OZA (Okiem Zgierskich Artystów) oraz Centrum Kultury Dziecka w Zgierza. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania fotografii zgłoszonych do konkursu, umieszczania ich na stronach internetowych, w mediach i wykorzystania ich w innej formie podając dane autora (imię i nazwisko). 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jaka pompa do podlewania ogrodu ze zbiornika?

Pielęgnacja ogrodu to dziedzina wymagająca nie tylko wiedzy, lecz przede wszystkim systematyczności. Przy dużej powierzchni terenu zewnętrznego, warto posiłkować się automatycznymi rozwiązaniami nawadniającymi, dzięki którym

Wigilia w hotelu? Pomysł na Święta nad morzem!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który każdy pragnie spędzić z najbliższymi. Pięknie ustrojona choinka, wyśmienite potrawy, apetyczne ciasta, wspólne śpiewanie kolęd, łamanie opłatkiem i

Gdzie warto polecieć na wakacje zimą?

Uwielbiasz słońce i wysokie temperatury, a w październiku najchętniej zapadłbyś w sen zimowy? Gdy za oknem zimno, ciemno i szaro, wybierz się na egzotyczne wakacje