REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Konkursu – Ja, czyli Obywatel 2011

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG oraz Redakcja Serwisu EZG.INFO.PL zapraszają do wzięcia udziału w II Edycji Konkursu „Majowe Dziedzictwo”. Tegoroczny temat Konkursu brzmi: „Ja, czyli Obywatel 2011”.

Patronat honorowy nad Konkursem objęli: Poseł na Sejm RP, Artur Dunin oraz Marszałek Województwa Łódzkiego, Witold Stępień.

Zadaniem uczestników jest przedstawienie własnych refleksji na temat bycia obywatelem w XXI wieku, w tym własny punkt widzenia na wartości, jakimi powinien się on kierować i działania, jakie powinien podejmować. Organizatorzy dali w tym celu dowolność w wyborze formy literackiej.
 
Udział w Konkursie mogą wziąć uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatów: kutnowskiego, łęczyckiego, łowickiego, poddębickiego i zgierskiego. Prace należy przesyłać na adres [email protected] do 20 kwietnia 2011 r. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane 30 kwietnia, zaś uroczyste zakończenie odbędzie się na początku maja w Zgierzu.
 
Na najlepszą piątkę czeka wycieczka do Sejmu RP, zorganizowana przez posła, Artura Dunina. Dodatkowo dla zwycięzców przewidziany jest odtwarzacz iPod, a także książki.
 

Inne

Ciekawe artykuły