REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Którą szkołę językową wybrać? (artykuł sponsorowany)

Od października ruszają kursy języków obcych w szkole językowej Language Station. Do końca miesiąca trwają zapisy do grup. Szkoła oferuje kursy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego dla dzieci (już od 3 roku życia), młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywają się w tygodniu oraz w weekendy.

Coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się kursy hiszpańskiego i francuskiego, co bardzo nas cieszy. Już teraz wiemy, że hiszpańskiego w naszej szkole będą uczyć się dzieci siedmio- i ośmioletnie. Mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej – mówi Aleksandra Maciak.

Najlepszą formą aktywności dziecka jest zabawa, to najbardziej efektywna metoda dla maluchów – mówi Justyna Bartoszekdlatego z myślą o naszych najmłodszych uczniach w tym roku przygotowaliśmy salę dostosowaną do potrzeb przedszkolaków. Prócz pracy przy ławkach dzieci będą mogły swobodnie uczestniczyć w zajęciach muzyczno-ruchowych, by przede wszystkim osłuchać się z językiem.

Zajęcia prowadzone są nie tylko w grupach ale również indywidualnie, półindywidualnie (dwie osoby na zajęciach) lub w systemie flying lessons (gdy lektor dojeżdża do słuchacza). Oprócz samych kursów oraz kadry warto również zwrócić uwagę na zaplecze lokalowe. Kursanci do dyspozycji mają cztery nowocześnie urządzone, klimatyzowane sale wyposażone w telewizor, DVD, magnetofony, bibliotekę książek i gazet obcojęzycznych, gry językowe, internet. To szkoła inna niż wszystkie.

Zapisy na kursy potrwają do końca września, kursy rozpoczynają się od października. Do wszystkich grup nadal można dołączyć. Pełna oferta szkoły Language Station dostępna na stronie www.languagestation.pl.

Przypomnijmy, że Ośrodek Doskonalenia Języków Obcych Language Station to młoda i prężnie działająca szkoła językowa w Zgierzu. Powstała w 2009 r., a ośrodkiem kierują dwie zgierzanki – Justyna Bartoszek oraz Aleksandra Maciak.

Centrum językowe mieści się przy ul. Musierowicza 3C (I piętro). Zapraszamy również do odwiedzenia profilu szkoły na facebooku – http://www.facebook.com/Language.Station.Zgierz gdzie m.in. można obejrzeć bogata galerię zdjęć z wszelkich eventów organizowanych dla dzieci w szkole.

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają