REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Którą szkołę językową wybrać? (artykuł sponsorowany)

Od października ruszają kursy języków obcych w szkole językowej Language Station. Do końca miesiąca trwają zapisy do grup. Szkoła oferuje kursy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego dla dzieci (już od 3 roku życia), młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywają się w tygodniu oraz w weekendy.

Coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się kursy hiszpańskiego i francuskiego, co bardzo nas cieszy. Już teraz wiemy, że hiszpańskiego w naszej szkole będą uczyć się dzieci siedmio- i ośmioletnie. Mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej – mówi Aleksandra Maciak.

Najlepszą formą aktywności dziecka jest zabawa, to najbardziej efektywna metoda dla maluchów – mówi Justyna Bartoszekdlatego z myślą o naszych najmłodszych uczniach w tym roku przygotowaliśmy salę dostosowaną do potrzeb przedszkolaków. Prócz pracy przy ławkach dzieci będą mogły swobodnie uczestniczyć w zajęciach muzyczno-ruchowych, by przede wszystkim osłuchać się z językiem.

Zajęcia prowadzone są nie tylko w grupach ale również indywidualnie, półindywidualnie (dwie osoby na zajęciach) lub w systemie flying lessons (gdy lektor dojeżdża do słuchacza). Oprócz samych kursów oraz kadry warto również zwrócić uwagę na zaplecze lokalowe. Kursanci do dyspozycji mają cztery nowocześnie urządzone, klimatyzowane sale wyposażone w telewizor, DVD, magnetofony, bibliotekę książek i gazet obcojęzycznych, gry językowe, internet. To szkoła inna niż wszystkie.

Zapisy na kursy potrwają do końca września, kursy rozpoczynają się od października. Do wszystkich grup nadal można dołączyć. Pełna oferta szkoły Language Station dostępna na stronie www.languagestation.pl.

Przypomnijmy, że Ośrodek Doskonalenia Języków Obcych Language Station to młoda i prężnie działająca szkoła językowa w Zgierzu. Powstała w 2009 r., a ośrodkiem kierują dwie zgierzanki – Justyna Bartoszek oraz Aleksandra Maciak.

Centrum językowe mieści się przy ul. Musierowicza 3C (I piętro). Zapraszamy również do odwiedzenia profilu szkoły na facebooku – http://www.facebook.com/Language.Station.Zgierz gdzie m.in. można obejrzeć bogata galerię zdjęć z wszelkich eventów organizowanych dla dzieci w szkole.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub