REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Materace Sleep o'clock – najlepsze dla par

Jednym z najmilszych aspektów bycia w związku jest spanie razem. Korekta. Jednym z najmilszych aspektów bycia w związku jest spanie razem na dobrym materacu. Nie ma sensu się oszukiwać, że stara wersalka jest dobrym rodzajem posłania. Oczywiście, miło jest wpadać w ramiona ukochanej osoby, ale wtedy, gdy czynimy to z własnej woli, a nie za sprawą zapadającego się łączenia połówek łóżka. Dalekie od romantyzmu jest również turlanie się na stronę misiowatej drugiej połówki, bo materac jest zniszczony a wkład zbudowany tak, że delikatny ruch powoduje takie falowanie powierzchni, że można nabawić się choroby morskiej.

Materace kieszeniowe

Szukając najlepszego materaca dla pary zwracajmy uwagę na modele wykazujące się wysoką elastycznością punktową. Bardzo dobrze sprawdzają się wkłady kieszeniowe ( materace sprężynowe ). Materace Pocket, Multipocket czy Luxpocket zapewnią wygodny sen zarówno nam jak i naszej drugiej połówce. Nie będzie miało znaczenia czy różnimy się z ukochaną osobą pod kątem wzrostu czy wagi. System indywidualnie pracujących sprężyn nie pozwoli byśmy wiercąc się w nocy (nie mogąc zasnąć ze szczęścia, którym jest dla nas Ona czy On) obudzili drugą połówkę. Potężny Pan nie sprawi, że powierzchnia zapadnie się, więc Pani nie sturla się w jego kierunku. Co ważne, pomimo wkładu sprężynowego, materace kieszeniowe pracują bardzo cicho.

Materace piankowe

Podobne właściwości wykazują materace piankowe, które dodatkowo posiadają wysokie właściwości antyalergiczne. Troje w związku to już tłok, nie mówiąc już o milionach roztoczy, pleśni, grzybów czy bakterii, z którymi moglibyśmy dzielić łóżko. Na szczęście materace poliuretanowe, wysokoelastyczne, lateksowe i termoelastyczne chronią nas przed niechcianym towarzystwem. Jest to szczególnie istotne, gdy ukochana czy ukochany zmaga się z alergią. Te modele to kolejna forma troski o zdrowie i życie bliskiej osoby.

Materace Sleep o’clock – wygoda w konkurencyjnej cenie

Najlepsze dla par

Wybierając najlepszy materac dla pary warto wziąć pod uwagę jego twardość. Jeżeli oboje lubimy spać na podobnej powierzchni to idealnie, jeśli jednak preferencje w tym temacie się różnią lepiej dobrać model dostosowany do potrzeb osoby cięższej. Modele uwzględniające podział na strefy twardości są projektowane pod kątem osób o średnim wzroście. By w pełni korzystać z dobrodziejstw tego rozwiązania osoba wysoka powinna kłaść się bliżej wezgłowia łóżka. Człowiek niski powinien kłaść biodrową część swojego ciała mniej więcej na środku materaca.

Każdy z opisanych rodzajów materacy znajdziecie Państwo w sklepie: www.sleepclock.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają