REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mikołaj znów zawitał do Zgierza

W poniedziałek św. Mikołaj gościł w zgierskim szpitalu. W środę 8.12.2010 r. zjawił się w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu przy ul. Długiej 42. Odwiedził dzieci, które uczęszczają tu na zajęcia do Mini Przedszkola. Każde dziecko otrzymało paczkę z prezentem i słodką niespodziankę. Radość maluchów była ogromna. W spotkaniu oprócz organizatorów uczestniczyli również rodzice.
 
W sumie obdarowanych zostało około 30-cioro dzieci w wieku od 2,4- 5 lat. Każdy dostał w prezencie kubek, misia, książeczkę oraz słodycze– zdradza Bogumiła Łuczak-Filipek.
 
Przypomnijmy, że zajęcia w Mini Przedszkolu przy MDK odbywają się 2 razy w tygodniu – w środy i piątki w godz. 10-13. Dzieci uczestniczą w nich w 3 grupach. Wspólnie uczą się m.in. plastyki, muzyki i rytmiki. Przedszkole jest otwarte na nowych najmłodszych. W sprawie zapisów należy kontaktować się z MDK Zgierz.
 
Kontakt na stronie: www.mdk.miasto.zgierz.pl
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Gdzie zorganizować swoje wesele?

Organizacja wesel to stresujące zadanie, zwłaszcza dla młodej pary. Przecież w tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne. Z tego powodu niezbędny jest wybór takiego

KONCERT SARIUS

Data wydarzenia:15.04.2023, godz. 18:00Organizator:Miejski Ośrodek Kultury (MOK) w ZgierzuMiejsce wydarzenia:„Stary Młyn” – ul. Długa 41a (sala widowiskowa)Z koncertem w Zgierzu wystąpi SARIUS – Facebook wydarzenia