REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mikołaj znów zawitał do Zgierza

W poniedziałek św. Mikołaj gościł w zgierskim szpitalu. W środę 8.12.2010 r. zjawił się w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu przy ul. Długiej 42. Odwiedził dzieci, które uczęszczają tu na zajęcia do Mini Przedszkola. Każde dziecko otrzymało paczkę z prezentem i słodką niespodziankę. Radość maluchów była ogromna. W spotkaniu oprócz organizatorów uczestniczyli również rodzice.
 
W sumie obdarowanych zostało około 30-cioro dzieci w wieku od 2,4- 5 lat. Każdy dostał w prezencie kubek, misia, książeczkę oraz słodycze– zdradza Bogumiła Łuczak-Filipek.
 
Przypomnijmy, że zajęcia w Mini Przedszkolu przy MDK odbywają się 2 razy w tygodniu – w środy i piątki w godz. 10-13. Dzieci uczestniczą w nich w 3 grupach. Wspólnie uczą się m.in. plastyki, muzyki i rytmiki. Przedszkole jest otwarte na nowych najmłodszych. W sprawie zapisów należy kontaktować się z MDK Zgierz.
 
Kontakt na stronie: www.mdk.miasto.zgierz.pl
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność