REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mikołaje Caritasu są w Zgierzu

 Caritas Archidiecezji Łódzkiej już po raz ósmy organizuję akcję „Serce na gwiazdkę". Przez blisko dwa tygodnie dzieci z najuboższych rodzin są obdarowywane paczkami z ubraniami, przyborami szkolnymi i słodyczami. W czwartek 10.12.2010 r. w rolę Świętego Mikołaja wcielił się Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego, a pomagała mu Jolanta Chełmińska, wojewoda łódzki, jako aniołek. 

Codziennie do 13 grudnia na ulice Łodzi, Zgierza, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego wyruszają Mikołaje, żeby wręczać prezenty. W tym roku obdarowanych zostanie 1200 dzieci z 550 rodzin. Oprócz zabawek, słodyczy i artykułów szkolnych dla dzieci, rodziny otrzymuję przedświąteczną pomoc w postaci produktów spożywczych, środków czystości i kosmetyków. Mikołaj potrafi przynieść nawet bilety do kina. 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.