REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Nowy rozkład PKP

 Od niedzieli 12.12.2010 r. obowiązuje nowy rozkład pociągów. Najważniejsza zmiana dla pasażerów podróżujących na trasie Łódź-Warszawa pociągami TLK Intercity polega na przesunięciu odjazdów do Warszawy na 31 minut po pełnej godzinie. Wcześniej pociągi odjeżdżały na cztery minuty przed każdą godziną. 

Warto przyjrzeć się również zmianom spółki PKP Przewozy Regionalne. O innych godzinach kursują pociągi InterRegio. Nowy rozkład najlepiej sprawdzić tu

Jakie atrakcje przygotowali przewoźnicy dla mieszkańców województwa? Krócej pojedziemy do Krakowa (bo tylko 3h) pociągami z Łodzi Kaliskiej o 9.08 i 19.06. Latem nocą będziemy mogli dostać się nad morze. Z tego samego dworca pociąg do Kołobrzegu będzie odchodził o godz. 23.53.
 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.