REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Młodzi ludzie odwiedzili targi edukacyjne

Uczniowie, którzy jeszcze nie zdecydowali się, jaki kierunek dalszego kształcenia wybrać, mięli doskonałą okazję zapoznać się z ofertą szkół z terenu powiatu zgierskiego i województwa łódzkiego we wtorek (22.03.2011 r.). V Targi Edukacyjne organizowane przez Wydział Oświaty zgierskiego starostwa odwiedziło w tym roku ponad tysiąc gości, którzy sprawdzili, co ciekawego mogą zaproponować im szkoły ponadgimnazjalne, placówki oświatowe a także szkoły wyższe. Każdy z dwudziestu ośmiu wystawców starał się w ciekawy sposób zaprezentować swoją placówkę. Można było spróbować świeżych soków z ekologicznych warzyw i owoców, przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Bratoszewicach, oddać się w ręce kosmetyczek ze Studium ANAGRA, które za darmo robiły makijaż, manicure, i czesały włosy albo rozegrać partię szachów z graczami z Młodzieżowego Domu Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie. 

Jak co roku specjalne jury składające się z władz powiatu zgierskiego, przedstawicieli Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli wybrało trzy najciekawsze stoiska. Nagroda za pierwsze miejsce – wieża hi-fi – trafiła do ZS Nr 1 w Bratoszewicach. Kolejne – odtwarzacz i nagrywarkę DVD otrzymali: Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Traugutta w Zgierzu.   

 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.