REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policja dementuje prasowe doniesienia

W poniedziałkowym wydaniu Expressu Ilustrowanego (21.03.2011 r.) w artykule pt. „Mobbing w zgierskiej komendzie? Policjanci napisali list do komendanta głównego” gazeta wskazuje na treść listu, jaki do Komendanta Głównego Policji skierowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu. Wynika, z niego, że przełożeni naciskają podwładnych, aby nakładali większą liczbę mandatów, a policjantkom radzi się, aby powstrzymywały się od zachodzenia w ciążę, gdyż negatywnie wpływa to na wyniki służbowe. 

To nieprawda – komentuję sprawę Liliana Garczyńska, oficer prasowy KPP w Zgierzu. – Sama uczestniczyłam w odprawie i pierwsze słyszę, aby policjantkom radzono nie zachodzić w ciążę. Trudno nam się odnieść do zarzutów stawianych w liście – nie znam jego treści, nie widziałam go, natomiast zdania które przytacza gazeta są wyrwane z kontekstu i przedstawiają nieprawdę mówi Liliana Garczyńska.  

Nikt też pod listem się nie podpisał – jest anonimowy. Równie dobrze napisać go mogły osoby wewnątrz jednostki, jak i spoza komendy. Z jaką intencją? 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a