REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

MonoNight – dla potrzebujących dzieci

MonoNight to kolejna akcja Komitetu "Przyjaciele Wesołej Gromady". MonoNight stanowi zaproszenie do sprawdzenia, co można zrobić na scenie solo. Jesteśmy przyzwyczajeni do kilkuosobowych spektakli teatralnych, dużych zespołów. Tymczasem wciąż tworzy się świetne monodramy, recytuje fantastyczną prozę. MonoNight to okazja do odkrycia „monosztuki” o różnej tematyce, w odmiennych odsłonach. To propozycja spędzenia niedzielnego wieczoru w rodzinnym gronie nie zapominając o kulturze i rozrywce, jednocześnie wspierając potrzebujące dzieciaki. 

Zapraszamy serdecznie wszystkich bez względu na wiek, płeć, kolor skóry, czy poglądy. Gramy dla dzieciaków ze świetlicy socjoterapeutycznej Wesoła Gromada, która działa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Zgierzu. Zbieramy fundusze na zakup najpotrzebniejszych materiałów plastycznych dla dzieci, takich jak kredki, kartony, nożyczki, itp. 
 
Dlatego też wstęp na MonoNight możliwy będzie po zakupieniu przy wejściu cegiełki wstępu o wartości 5 zł (każda cegiełka to „bilet wstępu" dla jednej osoby).
Zapraszamy 26 lutego o godz. 18:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu, ul.  Mielczarskiego 1.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a