REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Rozpylili gaz pieprzowy w klasie

Dwóch gimnazjalistów rozpyliło gaz pieprzowy w Gimnazjum nr 1 w Zgierzu. Do zdarzenia doszło we wtorek 21 lutego w godzinach przedpołudniowych.

Jak informuje Liliana Garczyńska jeden z chłopców przyniósł do szkoły gaz, kiedy pokazał swojemu koledze, ten rozpylił go w klasie. Dyrekcja wezwała na miejsce straż pożarna i policję. Dzieci zostały wyproszone z klasy a pomieszczenie intensywnie przewietrzono. Wkrótce rodzicie „pomysłowych” młodzieńców dostaną wezwanie do zgierskiej komendy w celu omówienia zachowania chłopców. Takimi sprawami zajmuje się Zespołu ds. Nieletnich. 

Gaz pieprzowy jest dozwolonym środkiem przeznaczonym do samoobrony. Wywołuje uczucie silnego pieczenia, trudności z oddychaniem, dezorientację.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a