REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Na cheeseburgera dopiero w październiku

Zgierska restauracja sieci McDonald’s wygląda jakby przeszedł przez nią huragan lub wybuchła butla z gazem.  Powybijane okna, zdjęty dach, brakuje ścian, zdemontowane są napisy, usunięto stoły i wyposażenie wnętrza. Tak z grubsza rysuje się widok budynku przy al. Armii Krajowej. Budynku, a w zasadzie jego konstrukcji. Nie postoi długo bo wkrótce sama zostanie zdemontowana. Była za lekka, poza tym głównym problemem była wilgoć dostająca się od ziemi. Restauracja dosłownie gniła od wewnątrz. Dlatego latem i jesienią będą tu przebiegały prace nad budową nowej restauracji amerykańskiej sieci. 
 
Nowy budynek będzie solidny – murowany, lśniący i co ważne dwupiętrowy. Oddanie zaplanowano na drugą połowę października. Inwestycję realizuje Bau P.Z. – firma inżynierska z Łodzi, która od jakiegoś czasu wykonuje remonty i przebudowy dla sieci McDonald’s.
 
Zgierska placówka sieci została ponadto zalana w czerwcu podczas gwałtownej ulewy. Woda dostała się do środka, a pracownicy musieli zamknąć punkt. Położona jest dosyć nisko w stosunku do okolicznych obiektów handlowo-usługowych. 
 
Restauracja przeżywa niekiedy oblężenia – położona jest w centrum miasta, popularna jest wśród dzieci i młodzieży, a dodatkowo umiejscowiona jest przy drodze krajowej nr 1 (Gdańsk – Cieszyn). Remont McDonald’s to szansa dla okolicznych restauratorów na podreperowanie budżetów.
 
Najbliższa restauracja sieci McDonald’s znajduje się w Łodzi przy ul. Inowrocławskiej 2.
 

Inne

Ciekawe artykuły