REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Na Rudunkach handlowali amfetaminą

Zgierscy kryminalni w jednym z domów na osiedlu Rudunki podczas przeszukania znaleźli m. in amfetaminę, kokainę wagi elektroniczne do rozważania narkotyków, 75 butelek ze spirytusem bez polskich znaków akcyzy.

10 marca około godz. 17.20 kryminalni ze Zgierza zapukali do drzwi domu jednorodzinnego mieszczącego się na Rudunkach w Zgierzu. Drzwi otworzyła zaskoczona 34 letnia kobieta. W mieszkaniu oprócz niej znajdowało się jeszcze dwóch mężczyzn w wieku 32 i 43 lat. W mieszkaniu 34-latki kryminalni znaleźli narkotyki amfetaminę podzieloną w dilerkach, dwie wagi elektroniczne do rozważania towaru, karty bankomatowe na różne nazwiska, zaświadczenia o zarobkach, dwa telefony komórkowe, 75 butelek spirytusu bez polskich znaków akcyzy.
 
W jednym z pomieszczeń na parterze domu znaleziono papierowy worek o wadze od 10 – 15 z białym proszkiem. Jak się potem okazało był to wypełniacz dzięki, któremu można było powiększać wagę i objętość amfetaminy. Taki właśnie „czysty” towar oferowany był nabywcom. W drugim pokoju w szafce segmentowej na talerzu leżała kokaina. Kryminalni zabezpieczyli całość znalezionych przedmiotów. Obecnie trwają czynności ustalające jakie role odgrywały poszczególne osoby w tym procederze. 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a