REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ring XF – podsumowanie organizatorów

Zamieszamy podsumowanie Gali Ring XF (która miała miejsce w sobotę 05.03.2011 r. w zgierskiej hali MOSiR) jakie przesłani nam organizatorzy: Joanna i Marcin Rogowscy.
 
Po trzeciej edycji naszej gali pozwoliliśmy sobie na krótkie posumowanie. Gala „RING XF 3 – PODWÓJNA WALKA” stała według nas na najwyższym sportowym poziomie jak do tej pory ze wszystkich eventów, które to zorganizowaliśmy. Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które pomogły nam w organizacji tej imprezy, bo tym razem było naprawdę ciężko. I tak szczególne podziękowania dla Pani Prezydent Miasta Zgierz dr. Iwony Wieczorek, radnego Pana Grzegorza Macińskiego oraz całej rady Miasta Zgierz. Szczególne podziękowania ślemy w strone naszych sponsorów: „SMMASH” ; „BE MAN” ; „FORUM SPORTOWE US” ; „NATARE” ; „DIGICOM” oraz najlepszej firmy ochroniarskiej „WOLF SECURITY”.
 
Chcielibyśmy również podziękować wszystkim osobom z naszego klubu „Gracie Barra Łódź” za bezinteresowną pomoc przy organizacji naszej gali. Gdyby nie Wy nie było by tego wszystkiego. Trzecia edycja „Ring XF” zamknęła rok czasu działalności naszej federacji. We wszystkich trzech edycjach staraliśmy się aby nasza impreza stała na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym i aby nasi widzowie mogli oglądać show na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że to nam się udało i  w przyszłości gale „Ring XF” będą zapełniały duże hale w całej Polsce.
 
W mijającym roku udało nam się wykreować nowe „twarze” polskiej sceny MMA: Piotr Hallman, Adam Zając czy Wiktor Sobczyk. To u nas debiutowali na zawodowym ringu: Leszek Kulik, Bartek Kurczewski, Rafał Haratyk, Michał Włodarek czy Oskar Piechota. Dzięki nam na zwodowy ring wrócili: Kerim Abzaiłow i Krzysztof Gołaszewski. Dlatego też z całą pewnością oraz dumą możemy mówić, iż jesteśmy federacją, która pomaga  w kreowaniu polskiej sceny MMA 
 
Plany na przyszłość?
Już w maju kolejna mniejsza gala z cyklu tzw ”eliminatorów”, które będą miały charakter turniejowy. Ponadto planujemy organizowanie dwa razy do roku amatorskich zawodów, na których będziemy szukali zawodników do naszych „debiutów”. We wrześniu lub październiku kolejny „duży” Ring, tym razem w innym miejscu, gdyż planujemy wyjść z naszymi galami w Polskę. A w listopadzie finał naszych tegorocznych zmagań i gala z najmocniejszą rozpiszą w historii naszej organizacji.
 
Pozdrawiamy wszystkich fanów MMA oraz osoby kibicujące naszej organizacji .
 
Joanna i Marcin Rogowscy. 
 
Przypominamy, że w naszej galerii są już zdjęcia z wszystkich walk z gali 5 marca. 
\
fot. Magdalena Stępień, Foto Studio Paparazzi, www.foto-paparazzi.pl
 
fot. Andrzej Puchała 
 
fot. Andrzej Puchała 
 
fot. Andrzej Puchała 
 
fot. Andrzej Puchała 
 
fot. Andrzej Puchała
 
fot. Andrzej Puchała 
 
fot. Andrzej Puchała 
 
fot. Andrzej Puchała 

fot. Andrzej Puchała 
Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność