REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najmłodsi piłkarze z województwa walczyli w Zgierzu

5 miejsce zajęli najmłodsi zawodnicy z klubu sportowego Włókniarz Zgierz podczas rozgrywanego w ostatnią sobotę turnieju Włókniarz Cup 2012. Pierwsze miejsce wywalczyli młodzi piłkarze z CTC Pabianice. W sumie drużyny z woj. łódzkiego rozegrały 14 meczy. 

Zgierscy piłkarze podzieleni na dwie drużyny zajęli 5 i 10 miejsce. Ci lepsi swój ostatni mecz wygrali z piłkarzami Widzewa. 
 
Najlepszym bramkarzem turnieju został Remigiusz Babin, zgierzanin. Z kolei Ksawery Bajon, również ze Zgierza otrzymał nagrodę dla najmłodszego uczestnika turnieju. 
 
Byłem zachwycony ostatnim meczem Włókniarza z Widzewem, który zakończył się dla zgierzan wynikiem 3:0. Mimo, że kibice z Łodzi zgotowali swoim zawodnikom świetny doping, to nasi zawodnicy pokazali na co ich stać – mówi Marian Urbański, którego wnuczek Dawid Urbański gra w barwach Włókniarza jako obrońca. 
 
Gratulacje młodym piłkarzom złożył wiceprezydent Zgierza, Grzegorz Leśniewicz
 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,