REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Niespodzianka – McDonald’s już otwarty

 Wczoraj ni stąd ni zowąd zaczęła ponownie działać restauracja sieci McDonald’s w Zgierzu. Wielkiego oblężenia jednak nie było. Otwarcie nie poprzedziła żadna kampania reklamowa o planowanym otwarciu na 4 grudnia. Co prawda według pierwotnych założeń nowy budynek miał być gotowy już pod koniec listopada więc otwarcia należało się spodziewać „na dniach”. Od samej jednak pani manager udało nam się wycisnąć tylko informację – Restauracja otworzyła się niespodziewanie. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że do otwarcia miało dojść 15 grudnia. Jak zdradziła nam pani Ewelina, właścicielka sklepu z karniszami przy ul. Musierowicza – Jeszcze w czwartek i piątek wykonawca kupował u mnie ostanie elementy wykończenia – m.in wsporniki do karniszy.

I rzeczywiście otwarcie nastąpiło przed czasem. Złożyliśmy próbne zamówienie. Młoda sprzedawczyni nie umiała go w całości zrealizować, pytając przy tym swoim kolegów – Kto mi zrobi loda McFlurry, bo jeszcze nie umiem!. Co rzuca się w oczy w nowej restauracji to przede wszystkim nowy wystrój. Na dole oprócz typowego fast foodu mamy jeszcze przytulną McCafe, gdzie wygodnie można usiąść w fotelu i poczytać gazetę. To co odróżnia nowy obiekt od poprzedniego to przede wszystkim drugie piętro. Jest tam kilka różnego rodzaju stolików oraz mały kącik do zabaw dla maluchów. Wytrawne oko spostrzeże jednak, że na schodach są wyraźne ślady po świeżo kładzionej fudze pomiędzy płytkami terakoty. Wiele chyba jednak osób z nami zgodzi się, że z zewnątrz restauracja wygląda dość nieładnie. Szczególnie szpecący wydaje się seledynowy kolor w szybach.

Mały chłopiec, który wyciągnął tu rodziców powiedział – No wygląda lepiej od poprzedniego. My dodajmy – wszystko jest nowe, jedna rzecz pozostała bez zmian – jazda klientów pod prąd wokół restauracji… 
 
Przypomnijmy, że stary budynek nie spełniał dzisiejszych standardów. Do wnętrz dostawała się wilgoć, a ściany i podłoga gniły. Dodatkowy kłopot stanowiły lekkie podtopienia podczas ulewnych deszczy. Restauracja zamknęła było od lipca. Przez lato i jesień trwały prace nad budową nowego obiektu.
 
Więcej informacji o nowym "McDonadsie" postaramy się Państwu przedstawić już wkrótce. Tymczasem zachęcamy do wyrażania opinii i dzielenia się swoimi wrażeniami na naszym forum w dziale Gospodarka.

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność