REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Nowe drogi w Poddębicach

 W piątek (05.11.2010 r.) w Poddębicach oddano do użytku cztery wyremontowane, dzięki wsparciu środków z Unii Europejskiej, ulice: Wesołą, Pogodną, Radosną i Wiejską. Piątą rocznicę nadania imienia Lotników Polskich obchodziła również największa w powiecie Szkoła Podstawowa nr 1. W uroczystościach uczestniczył Witold Stępień, Wicemarszałek Województwa Łódzkiego.
 
Po mszy świętej w intencji szkoły oraz złożeniu kwiatów pod obeliskiem ku pamięci patronów szkoły, odbyła się część artystyczna połączona z pasowaniem uczniów klas pierwszych. Wicemarszałek złożył dzieciom życzenia powodzenia w nauce oraz wręczył drobne prezenty. 
 
Asfaltową nawierzchnię, chodniki z kostki brukowej oraz oświetlenie zyskały ulice Wesoła, Pogodna, Radosna i Wiejska. Inwestycja kosztowała 2,5 mln zł. Zadanie otrzymało dofinansowanie z funduszy unijnych w wysokości 1,7 mln zł. 
 
Aktywne działania poddębickiego samorządu są dowodem na to, że warto wspierać tego typu przedsięwzięcia. Budowa tych czterech ulic świadczy o rozwoju nie tylko Poddębic, ale i całego województwapowiedział Wicemarszałek Witold Stępień

Inne

Ciekawe artykuły