REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Opowieści nie tylko o kobietach – 12.03.2014

Tym razem w cyklu „W Dobrym Tonie” przyjrzymy się damskiej naturze. 12 marca 2014 roku o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Iwona Loranc i Grzegorz Tomczak snuć będą „O!powieści nie tylko o kobietach”. Będzie o tych szczęśliwych, jak i po przejściach, mądrych i na zakręcie. Iwona Loranc uświetni recital nutą poezji i zamyślenia.

Podczas koncertu zabrzmią także piosenki znane miłośnikom duetu z poprzednich projektów, m.in. „Kinematografia serc” i „Szukałem Cię wśród jabłek”. Przy pianinie wokalistom towarzyszyć będzie Dawid Troczewski.

Bilety do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu od 6 marca 2014 roku od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00. Cena: 20 zł ulgowy/30 zł normalny.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu