REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Tragiczny finał wyprzedzania

W piatek 28 lutego 2014 r. o godziny19:15 na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Wyskoki w gminie Stryków doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 25-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego kierujący BMW, podczas manewru wyprzedzania nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do czołowego zderzenia nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym MAN z naczepą. Na skutek zderzenia 25-latek oraz podróżująca z nim 19-letnia pasażerka BMW ponieśli śmierć na miejscu. 35-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego kierujący ciężarówką nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. W związku z pracą służb ratowniczych oraz grupy dochodzeniowo-śledczej, ruch na tym odcinku DK 14 był wstrzymany przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności wypadku wyjaśniają zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.