REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policjanci i pracownicy cywilni dziękowali odchodzącemu na emeryturę insp. Piotrowi Nejmanowi

24 lutego 2014 na świetlicy zgierskiej jednostki policji zebrali się policjanci i pracownicy cywilni by podziękować odchodzącemu na emeryturę insp. Piotrowi Nejmanowi za wiele lat dobrej współpracy, za mądrość zarządzania i stworzenie prawie rodzinnego zespołu, lubiących się ludzi, zjednoczonych wokół jednego celu tj. służeniu mieszkańcom powiatu zgierskiego i zapewnieniu im jak najlepszego poczucia bezpieczeństwa.

Insp. Piotr Nejman opuszcza niebieskie szeregi po 34 latach służby. Był przełożonym przez 22 lata, a ostatnie 10 przełożonym najważniejszym – Komendantem Powiatowym Policji w Zgierzu. Służbę zaczynał w Łodzi w formacji ruchu drogowego, potem trafił do zgierskiej jednostki. Tutaj spędził 32 lata.

Pan Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Dariusz Banachowicz podczas uroczystej odprawy w Komendzie Wojewódzkiej żegnając Komendanta zgierskiej policji powiedział: „ w dotychczasowej karierze zawodowej potrafił Pan wykorzystać wszystkie atuty: wykształcenie, umiejętność pracy w zespole oraz intuicję – niezbędną w policyjnej służbie. Praktyczne wykorzystanie wiedzy to cenna umiejętność, praca w zespole – to solidna podstawa sukcesu. Oprócz profesjonalizmu wnosił Pan do służby także rozsądek nawet w trudnych chwilach – uśmiech i wewnętrzną pogodę ducha…”. To właśnie te przymioty, o których wspomniał Komendant Wojewódzki czyniły z insp. Piotra Nejmana dobrego przełożonego, którego ciepło i miło będą wspominać zgiescy policjanci. 

W poniedziałkowym spotkaniu uczestniczyli również Komendanci Powiatowi Policji z zaprzyjaźnionych powiatów, którzy jako koledzy chcieli podziękować insp. Piotrowi Nejmanowi za wspólnie przepracowane lata.

 

 

Inne

Ciekawe artykuły