REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policjanci zatrzymali grafficiarzy

Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku dwóch wandali – grafficiarzy, którzy malowali po elewacji wiaduktu kolejowego.

W piątek 2 maja 2014 r. około godziny 15:00 policjanci otrzymali informację o osobach kręcących się w pobliżu torów kolejowych przy ul. Piątkowskiej w Zgierzu. Gdy mundurowi zbliżali się do miejsca interwencji dostrzegli z odległości kilkudziesięciu metrów dwóch mężczyzn malujących sprayem wiadukt. By ich nie spłoszyć, zostawili radiowóz i postanowili dotrzeć do nich pieszo. Zupełnie zaskoczeni wizytą mundurowych „malarze” tłumaczyli, że chcieli jedynie zamazać już istniejące, ich zdaniem brzydkie napisy na ścianie wiaduktu. Zatrzymani mają po 30 lat i mieszkają w Łodzi. Po przesłuchaniu zostali zwolnieni, a materiały w sprawie popełnionego przez nich wykroczenia trafią do Sądu Rejonowego w Zgierzu z wnioskiem o ukaranie.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.