REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pościg ulicami miasta za szalonym kierowcą Żuka

5 października około godz. 9:00 patrol Straży Miejskiej w Zgierzu jadąc ul. Tuwima w Zgierzu zauważył na poboczu trzy uszkodzone samochody osobowe i jadący zygzakiem samochód dostawczy marki Żuk, który je uszkodził. Funkcjonariusze udali się w pościg za pojazdem, który zmieniając pasy ruchu udał się w kierunku ul. Staffa. Po wjechaniu w ul. Staffa, kierujący wjechał pod prąd, chciał uniknąć czołowego zderzenia z autobusem komunikacji miejskiej, więc gwałtownie skręcił w prawo ścinając latarnie miejską.

Następnie wycofał i chciał dalej kontynuować jazdę, którą uniemożliwili mu funkcjonariusze straży miejskiej przez zablokowanie pojazdu i wyciągnięcie kierującego z samochodu. Zatrzymany 51 letni mieszkaniec Zgierza przyznał się, że od dwóch dni spożywał alkohol. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Zgierzu.

 
 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub