REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Posłanki zapraszają na szkolenie kobiety

Uprzejmie zapraszamy na Spotkanie informacyjne dla kobiet w zakresie inicjowania i rozwijania działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej.

Spotkanie, w formie bezpłatnych warsztatów, jest organizowane przez Joannę Skrzydlewską poseł do Parlamentu Europejskiego oraz przez Agnieszkę Hanajczyk poseł na Sejm RP.

Szkolenie odbędzie się 21 maja 2011 roku o godz. 10.00 w Centrum Obywatelskim w Zgierzu przy ul. Długiej 29 A. Mogą wziąć w nim udział kobiety ze Zgierza i regionu łódzkiego zainteresowane zdobyciem wiedzy na temat finansowania małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, w ramach Funduszy Strukturalnych UE.

Zgłoszenia chętnych (liczba miejsc ograniczona) przyjmowane są do 19 maja 2011roku przez Olgę Stawiszyńską pod nr tel. 42 715 10 72, e-mail: agnieszka-hanajczyk@o2.pl oraz przez Katarzynę Hofman pod nr tel. 42 633 80 60, e – mail: sekretariat@skrzydlewska.eu.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub