REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Program Owoce w Szkole, szczegółowe informacje

 21 lipca 2010 r. Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z wdrożeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej programu „Owoce w szkole” w roku szkolnym 2010/2011. 

 
Dostawca zainteresowany udziałem w programie „Owoce w szkole” w I semestrze roku szkolnego 2010/2011, powinien złożyć do 13.08.2010 r. we właściwym miejscowo ze względu na siedzibę dostawcy Oddziale Terenowym Agencji Rynku Rolnego Wniosek o zatwierdzenie uczestnictwa w programie „Owoce w szkole”.
 
Szkoła podstawowa zainteresowana udziałem w programie „Owoce w szkole” w I semestrze roku szkolnego 2010/2011, powinna złożyć do 10.09.2010 r. we właściwym miejscowo ze względu na siedzibę szkoły Oddziale Terenowym Agencji Rynku Rolnego: 
Zgłoszenie uczestnictwa w programie „Owoce w szkole” 
lub 
Wniosek o zatwierdzenie uczestnictwa w programie „Owoce w szkole”, gdy chce samodzielnie pozyskiwać i udostępniać owoce i warzywa dzieciom z klas I-III uczęszczającym do tej szkoły oraz wnioskować do ARR o pomoc. 
 
Po publikacji ww. rozporządzenia ARR opublikuje Warunki uczestnictwa w programie „Owoce w szkole” w roku szkolnym 2010/2011.

Inne

Ciekawe artykuły

Gdzie zorganizować swoje wesele?

Organizacja wesel to stresujące zadanie, zwłaszcza dla młodej pary. Przecież w tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne. Z tego powodu niezbędny jest wybór takiego

KONCERT SARIUS

Data wydarzenia:15.04.2023, godz. 18:00Organizator:Miejski Ośrodek Kultury (MOK) w ZgierzuMiejsce wydarzenia:„Stary Młyn” – ul. Długa 41a (sala widowiskowa)Z koncertem w Zgierzu wystąpi SARIUS – Facebook wydarzenia