REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sąd zajmie się sprawą pijanej ratowniczki WOPR

Ciepłe lato sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Częściej też oddajemy się towarzyskim przyjemnościom. Pamiętajmy jednak, że alkohol można spożywać tylko po a nie w czasie lub przed pracą. Chwila zapomnienia może sporo kosztować. Taka niemiła przygoda przytrafiła się ratownicze Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, która pełniła dyżur w niedzielne (07.08.2010 r.) popołudnie nad Stawem Miejskim.

Około godz. 18:45 funkcjonariusze Straży Miejskiej w Zgierzu patrolujący Park Miejski im. T. Kościuszki otrzymali informacje od mieszkańca, że na przystani wodnej nad stawem miejskim może być pijana pracownica WOPR. Interwencja potwierdziła przypuszczenia. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało 2,82 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Przeciwko ratowniczce Straż Miejska w Zgierzu skieruje wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Zgierzu.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.