REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ścieżka rowerowa z Osiedla 650-lecia do parku

 Ruszyły prace związane z wytyczeniem ścieżki rowerowej z Osiedla 650-lecia do Parku Miejskiego w dwóch kierunkach. Trasa przebiegać będzie w pasie drogowym od ul. Parzęczewskiej, przez Wspólną, Gołębią, Kościuszki, Bazylijską, Zawadzką.

 
Prace polegające na oznakowaniu pionowym i poziomym na istniejącej infrastrukturze drogowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami, rozpoczęły się wczoraj (8 sierpnia późnym popołudniem) i powinny zakończyć się w ciągu kilku dni. Nie powinny powodować istotnych utrudnień dla kierowców.
 
Poza odpowiednim oznakowaniem, zostaną wykonane roboty związane z dostosowaniem infrastruktury (obniżenie krawężnika i naprawa nawierzchni bitumicznej na skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Parzęczewskiej) do nowej funkcji.
 
Celem przedsięwzięcia poprawa stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz poprawa atrakcyjności turystycznej Zgierza dzięki rozwojowi infrastruktury rowerowej.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub