REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sezam już na ukończeniu

W szybkim tempie postępuje remont Sezamu na os. 650 lecia w Zgierzu. W sklepie sieci POLOmarket instalowane są kasy oraz półki sklepowe. Prace remontowe dobiegają końca również w części kupieckiej, która będzie zlokalizowana po prawej stronie budynku. Przed obiektem położono kostkę brukową.

Za wyposażenie nowych boksów handlowych odpowiedzialni są najemcy. Część z nich wyjechała na wakacje i odszykowanie punków sprzedaży chciała zostawić na ostatnią chwilę. Zostali jednak zdyscyplinowani pismem ze Zgierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Gdyby ich pomieszczenia nie byłyby gotowe, opóźniony zostałby odbiór techniczny całego budynku.

Ze względów marketingowych chcieliśmy aby wszystkie stanowiska kupieckie otworzyły się razem ze sklepem POLOmarket. Nie chcieliśmy dopuścić, aby supermarket otworzył się wcześniej. W takiej sytuacji kupcy mogliby się potem czuć pokrzywdzeni. Chcieliśmy uniknąć takiego rozwiązania – mówi Michał Pieruń, prezes Zgierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, na terenie której zlokalizowany jest Sezam.

Bankomat banku PEKAO S.A. zostanie zamontowany w terminie późniejszym. Okazało się, że bankomat przygotowany przez bank jest za duży, choć bank wcześniej miał dokumentację swojego pomieszczenia.

Otwarcie kompleksu zaplanowane jest na sobotę 27 sierpnia na godz. 9:00.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a