REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sezam już na ukończeniu

W szybkim tempie postępuje remont Sezamu na os. 650 lecia w Zgierzu. W sklepie sieci POLOmarket instalowane są kasy oraz półki sklepowe. Prace remontowe dobiegają końca również w części kupieckiej, która będzie zlokalizowana po prawej stronie budynku. Przed obiektem położono kostkę brukową.

Za wyposażenie nowych boksów handlowych odpowiedzialni są najemcy. Część z nich wyjechała na wakacje i odszykowanie punków sprzedaży chciała zostawić na ostatnią chwilę. Zostali jednak zdyscyplinowani pismem ze Zgierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Gdyby ich pomieszczenia nie byłyby gotowe, opóźniony zostałby odbiór techniczny całego budynku.

Ze względów marketingowych chcieliśmy aby wszystkie stanowiska kupieckie otworzyły się razem ze sklepem POLOmarket. Nie chcieliśmy dopuścić, aby supermarket otworzył się wcześniej. W takiej sytuacji kupcy mogliby się potem czuć pokrzywdzeni. Chcieliśmy uniknąć takiego rozwiązania – mówi Michał Pieruń, prezes Zgierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, na terenie której zlokalizowany jest Sezam.

Bankomat banku PEKAO S.A. zostanie zamontowany w terminie późniejszym. Okazało się, że bankomat przygotowany przez bank jest za duży, choć bank wcześniej miał dokumentację swojego pomieszczenia.

Otwarcie kompleksu zaplanowane jest na sobotę 27 sierpnia na godz. 9:00.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub