REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Sezon ślubny 2011 rozpoczęty

 W weekend 8 i 9 stycznia 7. Targi Ślubne Łódź w Hali EXPO oficjalnie otworzyły sezon ślubny 2011 w województwie łódzkim. 

 
Blisko 6000 zwiedzających odwiedziło halę EXPO z zamiarem wybrania najlepszych ofert na ślub i wesele. Na prawie 150 stoiskach zaprezentowały się firmy oferujące najnowszą polską i zagraniczną modę ślubną, wysmakowane wyroby cukiernicze, weselne menu, propozycje jubilerskie. Odwiedzający Targi mieli okazję poznać najnowsze trendy w wizażu i stylizacji, propozycje lokali weselnych oraz oferty osób zajmujących się oprawą muzyczną, koordynacją przygotowań ślubnych, fotografów, filmowców, dekoratorów, firm świadczących usługi poligraficzne czy obsługę barmańską. Można było nawiązań kontakty, czy zdobyć materiały promocyjne. 
 
Atrakcją 7. Targów Ślubnych Łódź był Autosalon Ślubny, który zgromadził pasjonatów motoryzacji oferujących kultowe auta retro, ekskluzywne limuzyny oraz powozy konne. Wypolerowane i wyszykowane do ślubu auta kusiły swoimi wdziękami zarówno panów jak i przyszłe panny młode.
 
fot. Jacek Szpikowski i Piotr Majewski.
 
Dzięki bogatej gamie zaprezentowanych ofert ślubnych oraz profesjonalnemu doradztwu ze strony przedstawicieli branży ślubnej, przybyli do Hali EXPO młodzi mogli spojrzeć na proces ślubnych przygotowań przez różowe okulary. 
 
Targi Ślubne Łódź w Hali EXPO posiadają najdłuższą tradycję w województwie łódzkim. Organizatorem Targów Ślubnych Łódź jest spółka LUPO MEDIA Maja i Sławomir Wilk Sp. j. z siedzibą w Łodzi, która od 9 lat wspiera lokalny rynek branży ślubnej w ramach projektu „Ślub w Łodzi” – autorskiego projektu wspólników. Poprzez działania redakcyjne i inicjatywy związane z organizacją wydarzeń ślubnych promuje zabytki łódzkiej architektury, obiekty infrastruktury miejskiej oraz wybrane instytucje kulturalne Łodzi i województwa.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Pozimowe sprzątanie ulic

Służby oczyszczania miasta rozpoczęły akcję usuwania zaległego piachu czy śmieci, które po zimie zostały na zgierskich chodnikach i ulicach. W każdym tygodniu sprzątany będzie inny

Działanie kontrolne – Prędkość

19 maja 2023 roku na drogach całego kraju policjanci przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Policjanci ruchu drogowego z całego garnizonu łódzkiego, a w szczególności mundurowi

Marcin Gortat Camp 2023 w Zgierzu

Już w czerwcu 2023 roku Marcin Gortat powróci do Zgierza! Pięć miast w Polsce (Zgierz, Łódź, Chorzów, Sosnowiec, Stargard) znalazły się w tym roku na