REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Skrytka e-puap

Elektroniczna platforma usług administracji publicznej udostępniona przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, umożliwia m.in. załatwianie spraw drogą elektroniczną dzięki darmowemu i bezpiecznemu podpisowi elektronicznemu, zwanemu profilem zaufanym. Jeśli ktoś chce w ten sposób składać dokumenty do urzędów, powinien stworzyć swoje konto i złożyć wniosek o profil zaufany. Po przejściu tej procedury można już składać większość dokumentów w formie elektronicznej. Na stronie Starostwa Powiatowego w Zgierzu www.powiat.zgierz.pl, w zakładce e-urząd znajdą Państwo informacje, jak założyć takie konto i korzystać z platformy e-puap.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.